Národný

ALFA ROMEO GIULIETTA

STARÉ ZA NOVÉ? ÁNO, JEDNODUCHO.
S VÝKUPNÝM BONUSOM ALFA ROMEO.

Odvezte si Vašu novú Alfu Romeo Giulietta s dodatočným
cenovým zvýhodnením 1 000 EUR pri výkupe Vášho starého
vozidla. Neváhajte a využite túto jedinečnú ponuku.

Čas, vybrať si tú svoju.

• Čistá vášeň, technologické inovácie, talianský dizajn a potešenie z každej jazdy. Tieto vlastnosti majú iba vozidlá Alfa Romeo a jedným z nich je práve aj Giulietta.
Teraz s unikátnou ponukou výkupného bonusu vo výške 1 000 EUR.
Podmienky:

VÝKUPNÝ BONUS VO VÝŠKE 1 000 EUR NA VOZIDLO ĽUBOVOĽNEJ ZNAČKY

PODMIENKY VÝKUPNÉHO BONUSU:Vykupované jazdené vozidlo musí byť vo vlastníctve zákazníka minimálne jeden rok pred jeho výkupom od dealera.

• Vlastník vykupovaného vozidla a kupujúci nového vozidla musí byť ten istý zákazník (za toho istého zákazníka sa považujú aj príbuzní zákazníka v priamej línii, manžel/partner a v prípade právnických osôb tiež konateľ danej spoločnosti.

• Vykupovaný jazdený automobil zákazníka musí byť technicky spôsobilý k prevádzke na pozemných komunikáciách v zmysle platných zákonov SR a musí disponovať platným Osvedčením o technickej spôsobilosti vozidla a Osvedčením o evidencii vozidla (časť I – II Technický preukaz).

• Vykupovaný jazdený automobil môže byť ľubovoľnej značky.

• Rozhodnutie o realizovaní výkupu jazdeného vozidla zákazníka a stanovenie výšky kúpnej ceny za vykupované jazdené vozidlo prináleží výhradne dealerovi Alfa Romeo alebo jeho partnerom realizujúcim výkup.

Chceli by ste získať viac informácií o tejto akciovej ponuke?

-