Národný

Vytvorené pre riadenie
Stelvio od 515 EUR mesačne
Easy Care service program
3 roky/90.000 km
Garantovaná zostatková hodnota


• Bi-xenonové světlomety
• LED denné svietenie a zadné svetlá
• Bi-xenónové svetlomety
• Sedadlá textil-koža
• 18 "kolesá z ľahkých zliatin
• 6.5 "display na stredovej konzole
• parkovacie senzory
• Autonómne brzdenie s detekciou chodcov
• Automatické veko batožinového priestoru
• Farba exteriéru červená Alfa
• Automatická klimatizácia
• Tempomat

Dizajn a komfort
Z ikonického dizajnu Alfy Romeo sa zrodilo bezkonkurenčné SUV, ktoré je charakteristické jedinečnými a typickými rysmi značky. Prémiový a históriou inšpirovaný dizajn je súčasne veľmi výnimočný a účelný. Interiér Stelvia predstavuje prielom vo svete SUV s bezkonkurenčnou vysokou, ale napriek tomu športovou pozíciou za volantom, ktorá bola navrhnutá tak, aby ste mohli ovládnuť celú vozovku. Cestujúci sa môžu tešiť na naozaj neopakovateľný zážitok z jazdy.

Bezpečnosť a multimédia
Alfa Romeo Stelvio ponúka najmodernejšie technológie bezpečnosti a infotelematiky.
V štandarde všetkých verzií ponúka Stelvio systém varovania pred čelným nárazom FCW, automatické núdzové brzdenie AEB a sledovanie jazdných pruhov LDW.
Prichádza tiež s úplne novým infotelematickým systémom ovládaným pomocou intuitívneho rotačného ovládača Rotary Pad a pokročilého hlasového ovládania.

Alfa Romeo Stelvio bola odbornou aj laickou verejnosťou vždy veľmi dobre hodnotená. Doteraz na trhoch regiónu EMEA nazbierala viac ako 10 prestížnych ocenení. Prečo? Pretože Stelvio je automobil vytvorený pre riadenie, kde inovácie slúžia pre dosiahnutie nových pocitov z jazdy a vynikajúcej bezpečnosti.


Servisný balíček Easy Care: 3 roky / 90.000km
Servisný plán navrhnutý tak, aby bol jednoduchým spôsobom rozpočtu pre servisné požiadavky vášho vozidla, čo zaistí, že vaše vozidlo nikdy nezmešká životnosť dôležitého servisného intervalu a zaručuje vám maximálnu životnosť vášho vozidla.

  • Zahŕňa všetky diely, pracovnú silu a kvapaliny potrebné na vykonanie predpísaného servisu pre vaše vozidlo.
  • Europské pokrytie.
  • Záruka používania iba originálnych dielov u autorizovaných predajcov.

Chceli by ste získať viac informácií o tejto akciovej ponuke?

Pri financovaní vozidla Alfa Romeo Stelvio s obstarávacou cenou 37.816 EUR prostredníctvom finančného lízingu s úrokom 4,44% p.a. na tri roky a pri financovanej hodnote 24.580,40 EUR zaplatíte 35 mesačných splátok s havarijným poistením v poisťovni Generali vo výške 492,72 EUR, resp. aj s povinným zmluvným poistením v poisťovni Generali vo výške 514,39 EUR, a poslednú navýšenú splátku s havarijným poistením vo výške 13.720,12 EUR, resp. aj s povinným zmluvným poistením vo výške 13.741,79 EUR.
Poplatok za spracovanie obchodného prípadu je 0 EUR, predajná cena je 1,20 EUR, poplatok pri ukončení lízingovej zmluvy je 60 EUR a RPMN je 11,71 %.
Celková čiastka s havarijným poistením, ktorú 36 splátkami zaplatíte, je vo výške 30.965,32 EUR, resp. aj s povinným zmluvným poistením vo výške 31.745,44 EUR.
Pred splatnosťou poslednej splátky sa klient môže rozhodnúť pre jednu z možností - (1) poslednú splátku zaplatiť a vozidlo si ponechať, (2) rozložiť poslednú splátku na ďalšie obdobie financovania, (3) predať vozidlo dílerovi za dohodnutú kúpnu cenu (podmienka max. ročného nájazdu 30.000 km), (4) prenechať vozidlo financujúcej spoločnosti UniCredit Leasing Slovakia, a.s. (podmienka max. ročného nájazdu 30.000 km a technického stavu vozidla v súlade so Sprievodcom vrátením vozidla, uverejneným na webovej stránke spoločnosti UniCredit Leasing Slovakia, a.s. (https://www.unicreditleasing.sk/sk/Poradime-vam/Zmluvy/Odovzdanie-vozidla).
Akcia platí do 31.08.2019. Ponuka platí pre model Stelvio Super 2.0T 200k AT8 Q4. Kombinovaná spotreba 5,3 – 9,8 l/100 km, emise CO2 139 –227g/km. Použité fotografie sú len ilustračné. Ponuka platí pre skladové vozidlá s emisnou normou E6D do odvolania alebo do vyčerpania zásob. Nechajte si spracovať konkrétnu ponuku u autorizovaných predajcov Alfa Romeo. Dvojročná základná záruka výrobcu a ďalšie 3 roky zmluvnej záruky Powertrain Care s limitom do 100 000 km. Podrobné informácie u autorizovaných predajcov Alfa Romeo.