Národný

Nová Alfa Romeo Stelvio Veloce s bohatou výbavou od 39.900 EUR.

Nová Alfa Romeo Stelvio Veloce s bohatou výbavou od :
39.900 EUR bez DPH* s päťročnouzárukou a servisným balíčkom Easy Care na 3 roky alebo 90.000 km.


Prémiová výbava obsahuje

  • Adaptívne bi-xenónové svetlomety 35W

  • 20" zliatinové disky kolies

  • Elektricky nastaviteľné športové kožené sedadlá v 6-tich smeroch

  • Vyhrievané sedadlá a volant

  • 8,8'' dotykový displej na stredovej konzole

  • Športové prvky interiéru v hliníkovom prevedení
S 5 ročnou zárukou a servisným balíčkom Easy Care na 3 roky alebo 90.000 km.


Špičkové bezpečnostné systémy pre vašu bezpečnosť
Alfa Romeo Stelvio mení koncept jazdnej dynamiky vo svojej kategórii. Je to SUV s typickými vlastnosťami sedanu, teraz naviac vybavený prvkami systémov autonómneho riadenia ako sú Adaptívny tempomat a Asistenčný systém pre jazdu v kolóne. To preto, lebo dokonalá krása má v sebe aj šikovné riešenia.


Interiéry prémiovej kvality
Dizajn a perfektné remeselné spracovanie v kombinácii s najnovšími technológiami, presne taká je úplne nová stredová konzola. Každý jej prvok bol navrhnutý tak, aby zabezpečil maximálnu efektivitu a funkčnosť tak ako pre vodiča, tak aj pre spolujazdca bez toho, aby bol akokoľvek ovplyvnený luxus a pohodlie.


Vždy v spojení
Teraz môžete byť v kontakte so svojím Stelviom nech ste kdekoľvek. Vonku alebo vo svojom vozidle, Alfa Connect predstavuje ten druh jedinečnej konektivity, vďaka ktorej sa vlastníctvo vozidla Alfa Romeo stáva niečim naozaj jedinečným.

Chceli by ste získať viac informácií o tejto akciovej ponuke?

*Ponuka platí pre podnikateľov a platcov DPH. V prípade záujmu o ponuku pre spotrebiteľa, kontaktujte autorizovaného dealera.Kombinovaná spotreba 5,3 – 9,8 l/100 km, emise CO2 139 –227g/km. Použité fotografie sú len ilustračné. Ponuka platí pre skladové vozidlá s emisnou normou E6D do odvolania alebo do vyčerpania zásob. Nechajte si spracovať konkrétnu ponuku u autorizovaných predajcov Alfa Romeo. Dvojročná základná záruka výrobcu a ďalšie 3 roky zmluvnej záruky Powertrain Care s limitom do 100 000 km. Podrobné informácie u autorizovaných predajcov Alfa Romeo.