Národný

Operatívny leasing pre Stelvio už od 499€ mesačne bez DPH na 48 mesiacov/60 000 km* alebo 525€ mesačne bez DPH 


na 36 mesiacov/45 000 km.*


Súčasťou oboch ponúk je služba Easy Care na 3 roky/90 000 km.

PRÉMIOVÁ VÝBAVA OBSAHUJE

Adaptívne bi-xenónové svetlomety 35W

Dvojzónová automatická klimatizácia

18" Luxury - zliatinové disky kolies

Adaptívny tempomat s automatickým udržiavaním vzdialenosti

8,8'' dotykový displej na stredovej konzole

Zrkadlenie smartfónu

 

ŠPIČKOVÉ BEZPEČNOSTNÉ SYSTÉMY PRE VAŠU BEZPEČNOSŤ

Alfa Romeo Stelvio mení koncept jazdnej dynamiky vo svojej kategórii. Je to SUV s typickými vlastnosťami sedanu, teraz naviac vybavený prvkami systémov autonómneho riadenia ako sú Adaptívny tempomat a Asistenčný systém pre jazdu v kolóne. To preto, lebo dokonalá krása má v sebe aj šikovné riešenia.

 

INTERIÉRY PRÉMIOVEJ KVALITY

Dizajn a perfektné remeselné spracovanie v kombinácii s najnovšími technológiami, presne taká je úplne nová stredová konzola. Každý jej prvok bol navrhnutý tak, aby zabezpečil maximálnu efektivitu a funkčnosť tak ako pre vodiča, tak aj pre spolujazdca bez toho, aby bol akokoľvek ovplyvnený luxus a pohodlie.

Chceli by ste získať viac informácií o tejto akciovej ponuke?

*Nabídka platí pro podnikatele a plátce DPH. V případě zájmu o nabídku pro spotřebitele, kontaktujte autorizovaného dealera. Tato nabídka je pouze indikativní,není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoliv transakce. Nabídka je platná  do odvolání. Kombinovaná spotřeba 5,3 – 9,8 l/100 km, emise CO2 139 – 227g/km. Použité fotografie jsou pouze ilustrační. Nabídka platí pro skladová vozidla s emisní normou E6D, do odvolání nebo do vyčerpání zásob. Nechte si zpracovat konkrétní nabídku u autorizovaných prodejců Alfa Romeo. Dvouletá základní záruka výrobce a další 3 roky smluvní záruky Powertrain Care s limitem do 100 000 km. Podrobné informace u autorizovaných prodejců Alfa Romeo.