Národný

Krátke dodacie termíny, vozidlá skladom, úsporné naftové motory 2.3 Multijet. To všetko ponúka nový Fiat Ducato s cenou už od 15 590€ bez DPH.

Ak chcete zmenu, vyberte si Ducato s novou 9-stupňovú automatickou prevodovkou. Pre ekologicky zmýšľajúcich vodičov je k dispozícii aj pohon CNG!

A navyše ku skladovým autám zimné pneumatiky zadarmo! Podrobné informácie získate u svojho predajcu FIAT PROFESSIONAL.

Chceli by ste získať viac informácií o tejto akciovej ponuke?

Kombinovaná spotreba 5,5– 8,9 l/100 km, emisie CO2: 144 – 234 g/km. Uvedená ponuka je bez DPH. Použité fotografie sú len ilustračné. Táto ponuka je platná až do odvolania. Pre bližšie informácie o cenách prosím kontaktujte ktoréhokoľvek autorizovaného predajcu značky Fiat. Na všetky vozidlá sa vzťahuje základná 2-ročná záruka. Bližšie informácie o záruke poskytovanej výrobcom sú uvedené v Záručnej a servisnej knižke alebo sa môžete informovať u svojho predajcu. Uvedené informácie a skutočnosti majú výlučne informatívny charakter a nemôžu byť považované za súčasť návrhu zmluvy. FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhradzuje právo všetky tu uvedené údaje kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.