Modelový rad

AKTUÁLNE AKCIOVÉ PONUKY

Pozrite si aktuálne akciové ponuky:

Prehľad

Talento preprava osôb

Nafta
Euro6d-TEMP
6-rýchlostná manuálna prevodovka
*DPH nie je zahrnutá

Podrobnosti

Exteriér

Imobilizér v štandarde

Pracujte bez rozptýlenia s vedomím, že vaše Talento je v bezpečí. Vďaka štandardne dodávanému imobilizéru nemusíte mať žiadne starosti.

 

LED svetlá denného svietenia

Urobte svoje Talento viditeľným. Na želanie sú k dispozícii LED svetlá denného svietenia, ktoré maximalizujú viditeľnosť počas jazdy. Nevšimnúť si vás bude nemožné.

 

17" zliatinové kolesá

K dispozícii v matne čiernom alebo diamantovo sivom prevedení. Obe prevedenia 17palcových kolies dokonale podtrhujú dynamický štýl Talenta. Sú preto ideálne pre všetkých, ktorí túžia po najvyššej miere personalizácie.

 

Posuvné bočné dvere a zadné dvere

Nastúpiť, vystúpiť, naložiť, vyložiť. Všetko je jednoduchšie vďaka dvojitým krídlovým dverám a bočným posuvným dverám so šírkou 1284 mm. Na želanie je možné získať presklené zadné dvere pre ľahšie nakladanie a lepšiu viditeľnosť dozadu.

Metalická zelená

Talento je ponúkané v širokej palete farieb, metalických a pastelových, ktoré si dlhodobo zachovávajú kvalitu a stálosť. Medzi tieto farebné odtiene patrí aj exkluzívna metalická zeleň Fiat.

 

Kompaktné pre agilný pohyb

Šírka vrátane vonkajších zrkadiel 2283 mm a polomer otáčania pomáhajú pri manévrovaní v tesných priestoroch, najmä v meste.

 

Hmlové svetlá

Zvoľte si hmlové svetlá. Umiestnené sú v spodnej časti predného nárazníka a vďaka funkcii osvetľovania zákrut zaisťujú maximálnu účinnosť.

 

Paket Easy znamená štýl easy

Čierne kryty vonkajších zrkadiel a vodiace lišty bočných posuvných dverí, čierny predný a zadný nárazník a horná maska ​​chladiča: všetko v štandarde.

Príslušenstvo

Prispôsobíte si Talento pre prepravu nákladu prostredníctvom exkluzívneho príslušenstva Mopar®

 

DRŽIAK TABLETU - sklápací na prístrojovom paneli. Iba pre rádia 1DIN. Pre verzie Combi, Van a Crew Cab.

 

MREŽOVANÁ PRIEČKA PRE COMBI A CREW CAB - Nerezová. Chráni cestujúcich a oddeľuje nákladný priestor. Vyrobená tak, aby neovplyvňovala výhľad a perfektne ladila so štýlom interiéru Talenta.Pre verzie Combi a Crew Cab.

 

SLNEČNÁ CLONA PRE BOČNÉ OKNÁ - Pre verzie Combi a Crew Cab.

 

Ľavá bočná stúpačka L1 - Oceľová. Dodávaná ako jednodielny kus, musí byť zostavená spolu s pravou stranou p/n 71807816. Pre verzie Combi a Crew Cab.

Interiér

Až 6 sedadiel

Vodič a 4 alebo 5 cestujúcich a v prípade verzie s dlhým rázvorom kapacita batožinového priestoru až 4m3: to všetko v jednom vozidle.

 

Parkovacie senzory

Zvoľte si bezkonkurenčné pohodlie rýchleho a ľahkého manévrovania vďaka zadnej parkovacej kamere. Nepretržitý prehľad, dokonalá trajektória.

 

Interiér

Zaručený komfort vďaka odolnému a kvalitnému čalúneniu. Elegantné okolie, vás urobí šťastnými aj na dlhých cestách.

Manuálna klimatizácia

Využite recirkuláciu vzduchu a zmiernite nepriaznivé klíma v kabíne vďaka manuálnej klimatizácii s výduchmi vpredu a na želanie aj s výduchmi vzadu. Dokonalý voliteľný prvok pre všetky verzie.

 

Úložné priestory

Na palube Talenta má všetko svoje miesto. Vďaka praktickým a pohodlným úložným priestorom je všetko v dosahu. Hľadanie vecí bude minulosťou.

 

Textílie

Čierna látka, sivá Natté, hnedá Bark: vyberte si vzhľad čalúnenia. Trojica rôznych interiérov bola navrhnutá tak, aby ponúkla komfort pri práci aj mimo ňu.

 

Sedadlo vodiča s lakťovou opierkou

Cestovanie, a to aj pri práci by malo byť potešením. To je dôvod, prečo Talento ponúka komfortné sedadlo vodiča s nastaviteľnou bedrovou opierkou.

Diaľkové ovládanie v štandarde

Bezpečnosť vo vrecku. So štandardným diaľkovým ovládaním môžete zamknúť a odomknúť dvere, a to aj tie zadné, jediným kliknutím.

 

Bezkľúčový vstup a štartovanie

Naštartujte motor bez vloženia kľúča. Systém bezkľúčového vstupu a štartovania odhalí vašu prítomnosť, a umožní otvorenie dverí a naštartovanie motora jednoduchým stlačením tlačidla.

 

Rádio so 7" dotykovou obrazovkou, navigáciou a multimediálnym centrom

Vždy na tej správnej ceste. Rádio s dotykovou obrazovkou, rozhraním Bluetooth, CD/MP3 prehrávačom a integrovanou navigáciou vás bude sprevádzať na každej ceste. Vďaka ovládaniu na volante môžete počítať s maximálnou bezpečnosťou počas jazdy.

Motory

Ecojet 125 k

Zdvihový objem: 1598 cm3

Typ motora: Dieselový radový štvorvalec

Vstrekovanie: Common rail s turbodúchadlom s pevnou geometriou, Twin Turbo

Najvyšší výkon: 125 k (92 kW) pri 3500 ot./min

Najvyšší krútiaci moment: 320 Nm pri 1500 ot./min

Emisná úroveň: Euro 6

 

Ecojet 145 k

Zdvihový objem: 1598 cm3

Typ motora: Dieselový radový štvorvalec

Vstrekovanie: Common rail s turbodúchadlom s pevnou geometriou, Twin Turbo

Najvyšší výkon: 145 k (107 kW) pri 3500 ot./min

Najvyšší krútiaci moment: 340 Nm pri 1750 ot./min

Emisná úroveň: Euro 6

Bezpečnosť

Talento ponúka špičkovú výbavu v zmysle bezpečnosti, ktorá pomáha dosiahnuť skvelých pracovných výsledkov.

 

ABS s EBD a HBA

Protiblokovací systém bŕzd integrovaný v brzdovom systéme vozidla zabraňuje šmyku bez ohľadu na povrch vozovky a vyvinutú brzdnú silu. Elektronické rozdeľovanie brzdnej sily EBD rozdeľuje brzdnú silu medzi prednú a zadnú nápravu pre dosiahnutie optimálnej účinnosti. Hydraulický brzdový asistent integrovaný v ABS analyzuje rýchlosť brzdenia a zvyšuje tlak v sústave v závislosti na tlaku vyvinutom na brzdový pedál.

 

TSA

Systém stability prívesu zaručuje stabilitu počas ťahania prívesu. Ak sa vozidlo dostane do šmyku, TSA automaticky reguluje výkon motora a brzdnú silu na jednotlivých kolesách.

 

Hill Holder

Automaticky udržuje zabrzdené vozidlo po dobu niekoľkých málo sekúnd bez nutnosti pôsobenia na brzdový pedál. Vďaka tomu Hill Holder uľahčuje rozjazd do kopca, čo je obzvlášť užitočné pri plnom zaťažení.

 

ESC

Systém elektronickej kontroly stability zasahuje v núdzových situáciách, napríklad pri náhlych vyhýbacích manévroch. Systém sleduje bočné zrýchlenie, rýchlosť, priľnavosť a uhol natočenia volantu. Na základe získaných údajov reguluje v prípade potreby krútiaci moment motora a brzdnú silu na jednotlivých kolesách s cieľom obnoviť stabilitu vozidla.

 

Traction+

Traction+ je inovatívny systém kontroly trakcie, ktorý pomáha zdolať ťažko zjazdné povrchy, napríklad pokryté snehom, ľadom, blatom alebo trávou. Proti pohonu všetkých kolies eliminuje zbytočne vysokú hmotnosť a tiež trecie straty v pohone. V prípade prekĺznutia jedného z kolies systém Traction+ prenesie krútiaci moment na koleso s lepšou priľnavosťou.

 

Bočný airbag vodiča

Bezpečnosť počas jazdy je zo všetkého najdôležitejšia. Talento chráni vodiča štandardne dodávanými airbagmi. Tie sa aktivujú v prípade nárazu úplne automaticky.

 

Airbagy pre cestujúcich

Základnými prvkami, ktoré zaručujú bezpečnosť cestujúcich sú čelné a okenné airbagy, ktoré chránia každého na palube.

 

Celoročné pneumatiky

Celoročné pneumatiky, ktoré sú k dispozícii na želanie, zaručujú maximálnu priľnavosť v rôznych podmienkach počasia a na rôznych typoch povrchov. Zaisťujú tak bezpečnosť 12 mesiacov v roku.

 

Senzor dažďa a stmievania

Senzor dažďa aktivuje stierače čelného okna a reguluje ich rýchlosť na základe intenzity dažďa. Senzor stmievania automaticky aktivuje stretávacie svetlá, akonáhle dôjde k poklesu intenzity okolitého svetla.

Prehľad

Talento preprava osôb

Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoje nové Fiat Professional Talento vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy