Národný

Výpredajový bonus až do výšky 7,000 €
5 ročná záruka

COMPASS A RENEGADE VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB
Výpredajový bonus až do výšky 7,000 €
5 ročná záruka


VYHRIEVANÝ VOLANT A PREDNÉ SEDADLÁ

Zažite pohodlie s modelom Compass a Renegade vďaka vyhrievanému volantu a predným sedadlám. Doprajte sebe a spolujazdcovi väčší komfort jazdy a pocit pohody predovšetkým v čase chladných dní. Elektrické vyhrievanie sa v priebehu krátkej chvíle postará o príjemné teplo. Vďaka tomu vás v zime už nič neprekvapí.

VAROVANIE PRED ČELNÝM NÁRAZOM PLUS
Tento systém sleduje, či sa Jeep® Compass a Renegade nepribližuje k inému vozidlu alebo inej prekážke príliš rýchlo. V prípade potreby varuje vodiča zvukovou a vizuálnou výstrahou a dokáže tak vozidlo úplne zastaviť.

UCONNECTTM S DOTYKOVOU OBRAZOVKOU
Systémy Uconnect™ umožňujú zrkadlenie vášho smartphonu. Prostredníctvom Bluetooth umožňuje handsfree telefonovanie, posielanie a príjimanie textových správ a taktiež obsahujú aj celý rad multimediálnych funkcií, ktoré vám dovolia streamovať hudbu z internetových rádií alebo pripojiť vlastné kompatibilné zariadenie do vstupov USB alebo AUX.

Chceli by ste získať viac informácií o tejto akciovej ponuke?

*Uvedený výpredajový bonus sa vzťahuje na modely Jeep®  Compass: 7 000 € a Jeep®  Renegade: 6 000 €. Ponuka platí do 30.6.2020 alebo do vypredania zásob. Jeep®  Compass spotreba: 4,3 - 9,3 l / 100 km, emisie CO2: 130 – 177 g/km. Jeep®  Renegade spotreba: 4,0 – 8,7 l / 100 km, emisie CO2: 126 – 173 g/km. Použité fotografie sú len ilustračné. Pre bližšie informácie o cenách, špecifikáciach a podmienkach akciovej ponuky sa obráťte na vášho autorizovaného predajcu značky Jeep® . Na všetky vozidlá sa vzťahuje základná 2-ročná záruka a naviac 3 roky rozšírenej záruky s limitom do 100 000 km. Informácie o záruke poskytovanej výrobcom sú uvedené v záručnej a servisnej knižke. Uvedené informácie a skutočnosti majú výlučne informatívny charakter. FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhradzuje právo na zmenu uvedených informácií bez predchádzajúceho upozornenia. Jeep®  je registrovaná ochranná známka spoločnosti FCA US LLC.