Modelový rad

AKTUÁLNE AKCIOVÉ PONUKY

Pozrite si aktuálne akciové ponuky:

Prehľad

Jeep® Compass

Benzín - Nafta
120 - 170 K / 88 - 125 kW
Kombinovaná spotreba paliva 4,8 - 8,3 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
manuálna - automatická prevodovka

Podrobnosti

Opis vozidla a exteriér

VÝRAZNÝ VZHĽAD

 

Nový Jeep® Compass predstavuje odvážny nový krok v legendárnom dizajne značky Jeep®. Elegantný, aerodynamický profil spája atletický štýl s predĺženými krivkami, čím sa vytvára vzhľad, ktorý je rovnako istý v teréne aj na ceste.

 

 

KOLESÁ A PNEUMATIKY

 

Trapézové oblúky kolies a ich výrazné zvlnenie doplňujú exteriér a poskytujú vozidlu agresívny a svalnatý vzhľad. Jeep® Compass prichádza s výnimočnými možnosťami využívania rôznych kolies, aby fungovali na cestách či v teréne.

 

 

TVÁROU V TVÁR

 

Úplne nový exteriérový dizajn Jeep® Compass je expresívny a emocionálny a predstavuje odvážny nový krok v dizajne značky Jeep®. Legendárna mriežka so siedmymi otvormi, čo je asi najznámejší symbol značky Jeep®, bola zmenená, aby odrážala novú a inovatívnu osobnosť kompaktného SUV.

 

 

ZVODNÝ PROFIL

 

Okrúhla tvarovaná chrómová lišta DLO obklopuje zadné sklo, čo dáva Jeep® Compassu luxusný a sofistikovaný vzhľad vyvážený svojim agresívnym a okamžite rozpoznateľným postojom. Dostupná čierna strecha Gloss Black dodáva jedinečný prvotriedny vzhľad, ako aj silnejší a športovejší profil, vďaka čomu je Jeep® Compass ihneď rozpoznateľný na ceste alebo v teréne.

 

Interiér

VO VNÚTRI DOKONALOSTI

 

Vstúpte do sofistikovanej a elegantnej budúcnosti s vyrezávanými interiérovými sedadlami, kvalitnými materiálmi a ikonickými prvkami Jeep®. Interiér úplne nového Jeep®u Compass bol vyrobený a vytvarovaný pre vaše pohodlie. Zabudnite na konvenčný zážitok z jazdy s SUV a prežite nový zážitok obohatený o široký rad dostupných farieb kožených sedadiel s mnohými vychytávkami.

 

 

OTVORTE SA NOVÝM PERSPEKTÍVAM

 

Úplne nový Jeep® Compass je vybavený dostupnými vlastnosťami pre zákazníkov, medzi ktoré patrí aj širokouhlé dvojpanelové strešné okno poskytujúce úplne čerstvý vzduch a slnečné lúče.

 

 

DVERE SÚ VŽDY OTVORENÉ

 

Konštrukcia dverí batožinového priestoru v novom modeli Jeep® Compass vám poskytne správnu rovnováhu medzi praktickosťou a všestrannosťou. Po stlačení tlačidla sa otvoria elektricky ovládané dvere batožinového priestoru a sprístupní sa priestranný batožinový priestor. Funkcia sklápania predného sedadla a trojúrovňová podlaha batožinového priestoru zaistia priestor pre vaše vybavenie.

Technológie

ŠPIČKOVÉ TECHNOLÓGIE

 

Jeep® Compass vás prenesie do sveta inteligentných a inovatívnych možností. Nový systém Uconnect štvrtej generácie ponúka širokú paletu dostupných funkcií hads-free komunikácie, zábavy a navigácie. Maximalizujte využitie svojho smartfónu a zostaňte pripojení s novými funkciami dostupnými v systéme Uconnect 8.4". Apple CarPlay umožňuje používateľom iPhonov prístup k Apple Mapám, správam, telefónu a Apple Music. Android Auto sprístupňuje jednoduché a bezpečné hads-free hlasové ovládanie, Google Maps a Google Play Music™  .

VŽDY PRIPOJENÍ

 

Nový Jeep® Compass disponuje systémom Uconnect™ s funkciami komunikácie, zábavy a navigácie podľa požiadaviek vodiča a pasažierov. Zákazníci ocenia vylepšenia v štvrtej generácii systému, ako rýchlejší štart a väčší výpočtový výkon.

 

 

SYSTÉMY UCONNECT™

 

Dostupné funkcie a služby v systéme Uconnect™ zahŕňajú hands-free telefonovanie alebo posielanie správ a zabudované funkcie rádioprijímača, ktoré vám umožňuje streamovať internetové rádiá pomocou funkcie Bluetooth® Streaming Audio. Rovnako môžete pripojiť kompatibilné osobné zariadenia cez USB alebo AUX porty.

 

 

APPLE CARPLAY

 

Rozšírte možnosti svojho smartfónu v Jeep®e Compass. Zostaňte pripojení s vašim smartfónom vďaka novej funkcii dostupnej v systéme Uconnect™ 8.4˝ NAV. Apple CarPlay umožňuje používateľom iPhonov pristupovať k Apple Maps, správam, telefónu a Apple Music cez hlasové ovládanie Siri.

 

 

ANDROID AUTO™

 

Android Auto umožňuje jednoduchý a bezpečný prístup k hands-free hlasovému ovládaniu, Google Mapám a Google Play Hudbe cez dotykovú obrazovku Uconnect alebo ovládacích prvkov na volante. Tieto funkcie, jednoduchá navigácia a rozpoznávanie hlasu pomôžu vodičovi dostať sa do svojho cieľa a pritom sa stále sústrediť na cestu Android Auto, Google Play a ďalšie známky sú ochranné známky spoločnosti Google Inc.

TECHNOLÓGIA ZAMERANÁ NA ČLOVEKA

 

Pocit slobody je, keď máte všetko na dosah ruky. Úplne nový Jeep® Compass prináša pohodlie na novú úroveň s neočakávaným ovládaním a konektivtiou ktoré vám umožnia sa neustále baviť a byť informovaný. Pridajte hlasitosť a zadajte svoj ďalší cieľ cesty.

 

 

BeatsAudio™

 

Jeep® Compass je vybavený šiestimi reproduktormi rozloženými po kabíne ktoré zaisťujú pôžitok z priestorového zvuku. Voliteľne dostupný systém BeatsAudio Premium II Audio System ponúka dokonca 9 reproduktorov s 12-kanálovým zosilňovačom a silným subwooferom.

 

Ovládanie na volante

 

Ovládajte všetko čo najjednoduchšie – zmeňte rozhlasovú stanicu, nastavte hlasitosť alebo vyberte skladbu, uskutočnite a prijímajte telefonické hovory a ďalšie. Hlasové ovládanie vás nechá riadiť vozidlo bez potreby dávať ruky prečo z volantu alebo spustiť oči z cesty.

 

Navigačný systém

 

Systém Uconnect 8.4" NAV ponúka štandardnú navigáciu vrátane 3D zobrazenia orientačných bodov, modelov miest a digitálneho terénu. Dotyková obrazovka podporuje multi-touch gestá ako približovanie a odďalovanie, posúvania a zväčšovania / zmenšovania dvomi prstami. Ďaľšími vlastnosťami sú vylepšná grafika či jednokrokový systém zadávania hlasových povelov.

7-PALCOVÝ PRÍSTROJOVÝ PANEL

 

V ponuke nového Jeepu® Compass je aj 7-palcový plnofarebný LED prístrojový panel. Konfigurovateľná funkcionalita umožňuje vodičovi prispôsobiť si zobrazované informácie na prístrojovom paneli. Displej je navrhnutý tak, aby vizuálne komunikoval informácie s použitím grafiky a textu, jednoducho a rýchlo. Pomocou tlačidiel na volante môže vodič upraviť obrazovku tak, aby ukazovala presne tie informácie, ktoré potrebuje. Systém je intuitívny a informácie môžu byť usporiadané rôznymi spôsobmi.

Motory

Úplne nový Jeep® Compass je vybavený niektorým zo štyroch motorov – na výber sú dva vznetové a dva zážihové.

 

Pre Jeep® Compass sú k dispozícii dve prevodovky, vrátane deväťstupňovej automatickej prevodovky (prvenstvo v kategórii) pre modely 4x4 a šesťstupňovej manuálnej prevodovky pre vozidlá s pohonom 4x2 a 4x4.

Schopnosti a bezpečnosť

4X4 SYSTÉMY

 

Nový Jeep® Compass ponúka dva inovatívne systémy pohonu pre najlepšiu vlastnosť 4x4 vo svojej triede. Jeep® Active Drive a Jeep® Active Drive Low dokážu automaticky a hladko prepínať medzi režimami 4x2 a 4x4 pre neustále riadenie krútiaceho momentu a optimálnej trakcie.

 

 

SYSTÉMY POHONU 4X4

 

 

JEEP® ACTIVE DRIVE

 

Jeep® Active Drive plne automatický a poskytuje bezpečnú jazdu z pohonu všetkých štyroch kolies pri akejkoľvek rýchlosti vďaka využitia inovatívnej jednotky prenosu energie (PTU) . Tento systém nič od vodiča nevyžaduje a počas dynamických situácií poskytuje korekciu výkyvu. Poskytuje až do 1 475 lb.-ft. (2,000 N•m) dostupného krútiaceho momentu na zadné kolesá. 

 

JEEP® ACTIVE DRIVE LOW

 

Jeep® Active Drive Low je postavený na systéme Jeep® Active Drive a umožňuje prevodový pomer 20:1 a redukciu pre schopnosť 4x4 Trail Rated®, vrátane exkluzívneho systému Selec-Terrain® s piatimi režimami pre špičkový výkon v teréne a riadenie Selec-Speed Control s asistentom zjazdy z kopca (Hill-Descent Control).

 

 

SELEC-TERRAIN™ RIADIACI SYSTÉM

 

Jeep® Active Drive a Active Drive Low sú vybavené značkovým systémom riadenia trakcie Selec-Terrain™. Tento systém umožňuje zvoliť požadované nastavenia do terénu alebo na cestu: Režimy AUTO (automatický), SNOW (sneh), SAND (piesok) a MUD (blato), plus exkluzívne pre modely Trailhawk® aj ROCK (kamene). Systém je navrhnutý, aby optimalizoval systém pohonu štyroch kolies pre neprekonateľné riadiace a ovládacie schopnosti a elektronicky koordinoval a optimalizoval až 12 systémov, a to v akomkoľvek teréne a poskytoval vylepšené riadiace vlastnosti a kontrolu vozidla.

 

SKONŠTRUOVANÝ PRE OCHRANU

 

Úplne nový Jeep® Compass pokračuje v tradíci značky Jeep® v odolnosti. Viac než 70 bezpečnostných funkcií dostupných v tomto kompaktnom SUV je kombinovaných s najnovšími technológiami a moderným inžinierstvom. Jeep® Compass ochraňuje vás a vašich blízkych s vďaka tvrdenej ocele a ďalších pokrokových materiálov. Pasažieri sú ďalej chránení jedným z najsofistikovanejších systémov airbagov svojho druhu so šiestimi štandardnými airbagmi.

 

 

NA STRANE BEZPEČNOSTI

 

Nový Jeep® Compass je vybavený štandardnými a voliteľnými prvkami aktívnej bezpečnosti a zabezpečenia. Ich účelom je zjednodušiť vám zdolávanie akýchkoľvek podmienok na ceste a upraviť správanie sa vozidla tak, aby to pomohlo vodičovi udržať kontrolu a zostať v bezpečí.

 

 

Systém upozornenia na opustenie jazdného pruhu (Lane Departure Warning Plus)

Tento štandardný bezpečnostný prvok sleduje vašu polohu vrámci jazdného pruhu. Ak zaznamená neúmyselné opustenie jazdného pruhu, upozorní vás a skoriguje riadenie vozidla naspäť do jazdného pruhu.

 

Systém varovania pred čelným nárazom (Forward Collision Warning)

Táto bezpečnostná funkcia je štandardnou výbavou modelu Jeep® Compass. Vodiča upozorní v prípade hroziacej čelnej zrážke. Ak vodič nereaguje, systém automaticky aktivuje brzdy.

                                

Monitorovanie mŕtveho uhla

Dostupná funkcia monitorovania mŕtvych uhlov upozorní vodiča výstražným svetlom a zvukom v prípade, že iné vozidlo vôjde do zóny vašich mŕtvých uhlov. Napomáha tak bezpečnosti každého na ceste.

INOVÁCIE

 

Parkoviská a úzke parkovacie miesta sú zdrojom mnohých "štuchancov" a preliačin. Nový Jeep® Compass má k dispozícii najpokročilejšie a najkomplexnejšie moderné systémy, aby ste sa vyhli problémom. Pomôžu vám pri vchádzaní a vychádzaní na parkovacie miesto.

 

 

ZADNÁ CÚVACIA KAMERA PARKVIEW®

 

Zadná cúvacia kamera ParkView® prenáša obraz na displej navigácie keď zaradíte spiatočku. Môžete tak vidieť oblasť za vozidlom v celej šírke. Zároveň sa zobrazuje dynamická mriežka, ktorá pomôže vodičovi pri parkovaní na úzke miesta.

            

            

PARKSENSE® ZADNÝ PARKOVACÍ ASISTENT

 

Vďaka tomuto inteligentnému systému, ktorý je k dispozícii v modeli Jeep® Compass parkovanie na malých miestach už nebude problém. Štyri senzory, ktoré sú integrované v zadnej strane vozidla, vysielajú ultrazvukové vlny, keď zaradíte spiatočku. V prípade, že sa vozidlo priblíži k prekážke, systém vyšle varovanie vodičovi.

 

 

DETEKCIA PREKÁŽOK PRI CÚVANÍ

 

Tento systém varuje vodiča pri vychádzaní z parkovacieho miesta a upozorní vás vizuálne aj zvukom v prípade, že vašu cestu križuje iné vozidlo. Táto bezpečnostná funkcia sa aktivuje vždy, keď zaradíte spiatočku.

V DOBRÝCH RUKÁCH

 

Či už je noc alebo deň, s úplne novým Jeepom® Compass budete vždy v extrémnom bezpečí vďaka dostupným funkciám, ktoré zjednodušujú vaše cesty, vďaka čomu si ich užijete viac než kedykoľvek predtým.

 

Bezkľúčový prístup Enter-N-Go™

 

S personalizovaným kľúčom vo vašom vrecku alebo kabelke sa váš Jeep® Compass odomkne potiahnutím rukoväte predných dverí alebo otvorením batožinového priestoru. Ak chcete spustiť motor, jednoducho zošliapnite brzdový pedál a stlačte tlačidlo Štart/Stop.

 

Automatické svetlomety

 

Táto funkcia zaručuje zlepšenú viditeľnosť a väčšiu bezpečnosť pri slabom osvetlení. Predné svetlomety môžu byť nastavené tak, aby sa automaticky zapínali a vypínali v závislosti od svetelných podmienok.

                                

Adaptívny tempomat

Pomáha udržať vzdialenosť od vozidla pred vami a pri určitých podmienkach môže vozidlo úplne zastaviť bez zásahu šoféra.

Prehľad

Jeep® Compass

Konfigurovať
Zostavte si svoj Jeep Compass
Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoj nový Jeep® Compass vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy