Nový Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid

od € 39.500
Modelový rad

AKTUÁLNE AKCIOVÉ PONUKY

Pozrite si aktuálne akciové ponuky:

Prehľad

Nový Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid

Hybrid
190 - 240 K
2 - 2,1 (l/100km)
5
46 - 45 (g/km)
Automatická prevodovka

Podrobnosti

Prehľad

PREŽITE BUDÚCNOSŤ SLOBODNE

Nový Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid sleduje cestu elektrifikácie bez kompromisu k svojej legendárnej povahe. Evolúcia kompaktného SUV značky Jeep® plynulo balansuje medzi nezameniteľnou dokonalosťou tradičného pohonu všetkých kolies a vysoko výkonným elektropohonom. Ponúka riešenia mobility, ktoré znížia emisie a zvýšia potešenie z jazdy.

Design a komfort

100% IDENTITA JEEP®

Či už ide o domov, kanceláriu alebo fitko, náš každodenný život je plný miest, kam sa chceme dostať. Ako sa tam dostanete záleží len na vás. Nový Jeep® Compass 4xe bude plug-in hybridný a umožní vám tak zvoliť si z troch rôznych režimov jazdy: hybridný, ktorý používa oba motory, elektrický, ktorý ťaží maximum iba z elektromotora a zároveň produkuje nulové emisie oxidov uhlíka a nakoniec e-Save, ktorý udržuje batériu vášho hybridného SUV vždy nabitú, zvýšením efektivity samodobíjania. Nový režim Sport v systéme kontroly trakcie Selec-Terrain® využíva pre zlepšenie jazdných vlastností a výkonu oba motory.

PRÍSLUŠENSTVO – WALLBOX

Túžite po pohodlnom domácom nabíjaní? Objavte stanicu Wallbox a dalšie špecializované príslušenstvo pre vaše plug-in hybridné SUV, ktoré vám umožní nabíjat svoj Jeep® Compass 4xe doma. Môžete tak výrazne skrátit cas potrebný pre nabíjanie, vdaka comu môžete vyrazit von skôr a zacat svoje dalšie dobrodružstvo.

JEDNODUCHÉ NABÍJANIE

Udržat váš Jeep® Compass 4xe pod napätím a pripravený na akúkolvek cestu za všetkých okolností bude pre vás hrackou. Stací ho pripojit. Systém 4xe vám zarucí vždy minimálnu úroven nabitia batérie, vdaka comu si budete môct užívat svoje dobrodružstvá bez starostí.

8.4” OBRAZOVKA

8,4" obrazovka vám umožní prístup k informáciám o vašom Jeep® Compass 4xe. Vdaka aplikácii Uconnect™ Services budete môct pripojit svoje SUV k smartfónu. Pripojené k vášmu vozidlu, pripojené k vášmu svetu.

HYBRIDNÝ VOLIČ

Nový volic hybridného režimu vám umožní prispôsobit si svoj zážitok z jazdy. Svoju jazdu v Jeep® Compass 4xe posuniete na novú úroven a to vdaka výberu medzi troma rôznymi režimami - Hybrid, Electric a e-Save.

Schopnost a bezpečnost

POSUŇTE SVOJE LIMITY

Tým, ktorí hľadajú nové dobrodružstvá nestačí byť len najlepším v triede. Nový Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid zvýšil latku výkonu prostredníctvom kombinovaného výkonu 240 k, ktorý umožňuje zrýchlenie z 0 na 100 km/h iba za 7 sekúnd. Najvyššia rýchlosť v čisto elektrickom režime dosahuje 130 km/h a v hybridnom režime 200 km/h.

TICHO, TO JE JEEP® COMPASS 4xe

Pripravte sa na nové objavovanie mesta. Plne elektrický režim ponúka úplne nový zážitok z jazdy: až 50 km v čisto elektrickom režime, nulové emisie oxidov uhlíka a bezchybná jazda v úplnom tichu.

JEEP®, VÝKON MÁME V KRVI

Výkon našiel novú podobu. Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid SUV je vybavený batériou s kapacitou 11 kWh, ktorú je možné dobíjať prostredníctvom oficiálneho Wallboxu, dobíjacieho kábla alebo počas jazdy vďaka inovatívnym systémom, akými sú regeneratívne brzdenie alebo funkcie eCoasting a eCharge.

Prehľad

Nový Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid

Konfigurovať
Zostavte si svoj Nový Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid
Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoj Nový Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy