Nový Jeep® Wrangler

od € 48.950
Modelový rad

Prehľad

Nový Jeep® Wrangler

Nafta
200 K / 147 kW
Kombinovaná spotreba paliva 7,5 (l/100km)
3
Euro6d-TEMP
automatická prevodovka

Podrobnosti

Prehľad

ÚPLNE NOVÝ JEEP® WRANGLER SAHARA 2018: NOVÁ DEFINÍCIA SLOBODY A DOBRODRUŽSTVA

 

Štýlový a prepracovaný interiér v spojení s ikonickým dizajnom umožnili vznik atraktívneho vozidla, ktoré si poradí s každou cestnou aj terénnou výzvou. Prémiovej a ergonomicky premyslenej kabíne dominuje infotelematický systém Uconnect™ najnovšej generácie s dotykovou obrazovkou.

 

 

ÚPLNE NOVÝ JEEP® WRANGLER RUBICON 2018: NAJSCHOPNEJŠÍ WRANGLER VŠETKÝCH DÔB

 

S úplne novým modelom Jeep® Wrangler Rubicon môžete prekonávať terén a vyraziť na také miesta, o ktorých sa vám v minulosti ani nezdalo. Nový Wrangler posúva legendárne terénne schopnosti značky Jeep® do nových výšin s výdatnou pomocou 32" terénnych pneumatík, plazivého prevodu 77,2 : 1, nového preplňovaného zážihového motora 2,0 s automatickou prevodovkou a vylepšených uhlov nájazdu a prejazdu. Schopnejší Jeep® Wrangler doposiaľ jednoducho neexistoval.

Máte záujem o toto auto?

Dizajn a pohodlie

BUĎTE SAMI SEBOU

 

Exteriér úplne nového Jeepu Wrangler je verný tradícii značky a prináša osvedčené prvky, ktoré však spája s moderným dizajnom a materiálmi, aby sa stal vozidlom pripraveným na budúcnosť. Nové svetlá vrátane príplatkových svetlometov a koncových svetiel LED majú nielen mimoriadne osvetľovacie schopnosti, ale vozidlu dodávajú nezameniteľný a atraktívny vzhľad.

 

 

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI

 

Špičkové technológie a pripojenie, inovatívne funkcie a ešte väčšie pohodlie – to všetko ponúka nový interiér vozidla Jeep® Wrangler. K tomu je potrebné pripočítať kvalitné materiály a nekompromisné technické detaily, vďaka ktorým vyniká väčším úložným priestorom a komfortom, lepšou viditeľnosťou a tichou jazdou. Úplne nový Wrangler bol inšpirovaný legendárnou históriou značky Jeep®, ktorú však doplnili najmodernejšie technológie a materiály, aby sa zrodil skutočne jedinečný interiér. Nové materiály, spracovanie a robustné detaily zaručujú nezabudnuteľné zážitky z jazdy.        

Máte záujem o toto auto?

Schopnosti a bezpečnosť

NA VRCHOLOVEJ ÚROVNI

 

Rubicon je najschopnejší Jeep® Wrangler, aký bol kedy vyrobený. Príplatkové 32" pneumatiky, silnejšie nápravové rúry, posilnený brzdový systémy, pohon všetkých kolies, veľmi odolná oceľová ochrana podvozka a mnoho ďalších prvkov umožňuje vydať sa s týmto Wranglerom za hranice možností.

 

 

BEZPEČNÝ A ROBUSTNÝ

 

Užite si bezpečnú jazdu vďaka premyslenému dizajnu spolu s pokročilými technológiami a bezpečnostnými prvkami. Príplatkové systémy, ako napríklad predný a zadný parkovací asistent ParkSense®, sledovanie mŕtveho uhla alebo detekcia pohybu za vozidlom, vám pomôžu vyhnúť sa všetkým nástrahám.

Máte záujem o toto auto?

Prehľad

Nový Jeep® Wrangler

Konfigurovať
Zostavte si svoj Jeep Wrangler
Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoj nový Jeep® Wrangler vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy