Nový Jeep® Renegade

od € 20.690
Modelový rad

Prehľad

Jeep® Renegade

Benzín - Nafta
120-180 K
4,4-7 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
Manuálna - Automatická

Podrobnosti

JEEP® RENEGADE SE SLUŽBAMI UCONNECT™

VIAC KONEKTIVITY PRE VÁS

 

Jeep® neustále dokazuje svoje prvotriedne schopnosti. Teraz sa prostredníctvom série Renegade môže pochváliť najmodernejšími prvkami výbavy, ako sú zariadenia Uconnect™ Box, nové, rozsiahle služby Uconnect™ alebo mobilné aplikácie My Uconnect™, ktoré poskytujú viac technológií, viac služieb a veľa skvelých výhod. Renegade teraz neprináša iba nepretržité pripojenie, ale aj väčšiu bezpečnosť, za čo vďačí radu úžasných služieb a funkcií, ktoré je možné ďalej rozšíriť a personalizovať a dokonale tak splniť vaše potreby.  

Máte záujem o toto auto?

TECHNOLÓGIE

KONEKTIVITA PONÚKAJÚCA VIAC, NEŽ BY STE ČAKALI

 

Vysoko efektívny a užívateľsky ústretový Uconnect™ zaručuje perfektné a nepretržité pripojenie vodičovi aj všetkým ostatným cestujúcim, čo prináša väčšiu bezpečnosť a pokoj na duši, či už pri jazde na vozovke alebo v teréne. Zoznámte sa so štandardnými a voliteľnými funkciami systému Uconnect™ a zistite, ako zlepšiť vaše každodenné dochádzanie do práce alebo váš budúci výlet!

UCONNECT™ BOX: VYBAVENIE, NA KTORÉ SA MÔŽETE SPOĽAHNÚŤ

 

Prostredníctvom inovatívneho zariadenia Uconnect ™ Box môžete pristupovať k informáciám o vozidle cez aplikáciu My Uconnect™ vo svojom chytrom telefóne alebo chytrých hodinkách a prakticky kedykoľvek získavať palubné údaje a využívať výhody asistenčných systémov. Táto nová funkcia tak pribudla do už existujúceho bohatého radu infotelematických funkcií, medzi ktoré patrí napríklad zrkadlenie chytrého telefónu Apple Carplay a Android Auto* predstavujúce chytrý a bezpečný spôsob používania vášho chytrého telefónu a jeho funkcií na palube vozidla. Vďaka zrkadleniu chytrého telefónu môžete jednoducho a bezpečne telefonovať, posielať sms, počúvať váš výber hudby a využívať vašu obľúbenú navigáciu.

Objavujte svet bezpečne vďaka novým funkciám Uconnect™.

 

* Aplikácie Apple CarPlay a Android Auto nie sú na slovenskom trhu podporované.

MY ASSISTANT 

 

Užite si pohodu a pokoj mysle vďaka možnosti využitia asistencie práve vo chvíli, keď ju najviac potrebujete. S balíčkom My Assistant môžete uskutočniť SOS volanie, požiadať o asistenčnú službu alebo kontaktovať centrum starostlivosti o zákazníkov priamo zo svojho vozidla, a to prostredníctvom tlačidla na stropnej konzole alebo cez aplikáciu My Uconnect™ vo vašom telefóne. Či už sa budete nachádzať kdekoľvek, môžete sa spoľahnúť, že pri vás niekto stojí. My Assistant je k dispozícii po dobu 10 rokov od obstarania vozidla a online registrácie.

MY REMOTE

 

Nezáleží na tom, či sa u vášho Renegadu nachádzate blízko alebo ďaleko, vďaka balíčku My Remote je stále na dosah. Zamknite alebo odomknite jeho dvere a nájdite ho na preplnenom parkovisku pomocou aplikácie My Uconnect™ stiahnutej vo vašom telefóne alebo chytrých hodinkách alebo prostredníctvom k tomu určených internetových stránok. A to je len začiatok! S využitím tzv. Domáceho asistenta (home assistant) mu môžete kedykoľvek pred začiatkom cesty poslať smerové inštrukcie do navigácie a následne len do vozidla nasadnúť, vyraziť na cestu a nechať sa navigovať na miesto určenia. Môžete kedykoľvek na diaľku získavať palubné informácie o jeho stave. A tiež si môžete nastaviť, že budete upozornený zakaždým, kedy váš Renegade prekročí nastavenú rýchlosť, ocitne sa mimo nastavenú oblasť alebo sa naopak k určitej oblasti priblíži alebo bude jazdiť v určitom čase. My Remote tiež dovoľuje sledovať informácie o vozidle, ktoré vám pomôžu znížiť spotrebu paliva. Služba je štandardom 10 rokov od zakúpenia vozidla a online registrácie.**

MY CAR

 

Už sa nemusíte pozerať pod kapotu, aby ste zistili stav vášho vozidla. Nemusíte u neho ani fyzicky byť. Vďaka funkcii My Car totiž môžete celkový stav vozidla sledovať v podstate odkiaľkoľvek. Cez aplikáciu My Uconnect™ na chytrom telefóne, chytrých hodinkách alebo na internete sledujte hladinu paliva, potrebu výmeny oleja, prejdené kilometre alebo získajte okamžité upozornenie v prípade potreby údržby alebo opravy. Samozrejme zostáva možnosť všetko zistiť na dotykovej obrazovke systému Uconnect™. Služba My Car je k dispozícii po dobu 10 rokov od zakúpenia vozidla a online registrácie.

MY NAVIGATION

 

Vďaka balíčku My Navigation je teraz cestovanie jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Nájdite si pomocou mobilnej aplikácie My Uconnect ™ svoj nový cieľ cesty, odošlite ho do vozidla ešte dávno pred tým, než si sadnete za volant, a potom už len vyrazte na cestu a nechajte sa navádzať k cieľu. Navigácia sa vám spustí jediným dotykom na obrazovku infotelematického systému Uconnect ™. Užite si bezstarostnú jazdu vďaka ľahko čitateľným smerovým inštrukciám, aktuálnym informáciám o doprave a počasí a upozornením o rýchlostných radaroch a kamerách. Služba My Navigation je ponúkaná štandardne po dobu 3 rokov od nákupu vozidla a online registrácia.**

MY WI-FI

 

Služba My Wi-Fi dostupná vďaka technológii UBIGI [TBD] posúva vaše pripojenie k internetu do novej dimenzie. Jediné, čo musíte urobiť, je aktivovať funkciu mobilného prístupového bodu Wi-Fi na rádiu vozidla, pripojiť zariadenie k sieti pomocou prihlasovacích údajov na obrazovke, vstúpiť na online portál a postupovať podľa pokynov. Vo vozidle potom môžete pripojiť až 8 zariadení a surfovať po webe, sledovať videá alebo pohodlne pracovať. Pripojenie 4G LTE si budete užívať po dobu jedného roka s predplateným kreditom 1 GB po dobu 3 mesiacov.**

MY THEFT ASSISTANCE

 

Sledujte svoje vozidlo na diaľku s balíčkom My Theft Assistance, ktorý je možné zakúpiť cez internetový portál s predplatným na jeden rok. Ak je vaše vozidlo ťahané bez vášho vedomia alebo je jeho batéria odpojená, dostanete oznámenie pomocou mobilnej aplikácie My Uconnect™. V prípade odcudzenia sa tiež môžete priamo spojiť s operátorom. Akonáhle je krádež potvrdená a je vydaná policajná správa, okamžite začne sledovanie vozidla a systém odošle jeho polohu polícii.

 

** Uvedené služby a funkcie budú aktivované približne od septembra 2020.

Pre ďalšie informácie týkajúce sa fungovania vyššie uvedených služieb, kontaktujte ktoréhokoľvek autorizovaného predajcu značky Jeep®.

SLUŽBY UCONNECT™

 

Objavte najchytrejší a najbezpečnejší spôsob spojenia s vaším vozidlom. Získajte ďalšie informácie o službách Uconnect™ a zistite všetko, čo vás zaujíma.

Máte záujem o toto auto?

JEEP® OFF-ROAD PAGES

Učte sa od profesionálov pomocou aplikácie Jeep® Off-Road Pages, ktorá vám umožní kontrolovať a merať náklon, stúpanie, nadmorskú výšku a tlak v závislosti na vašom celkovom výkone, a poskytne tak vášmu dobrodružstvu väčšiu istotu.

 

Jeep® Off-Road Pages budú k dispozícii približne od septembra 2020.

Máte záujem o toto auto?

RENEGADE S-LIMITED

Nový Jeep® Renegade S je tu pre vaše bezkonkurenčné potešenie z jazdy. Objavte jeho jedinečný štýl s prvkami v prevedení Granite Crystal kombinovanými s Full LED svetlometmi a jedinečnými 19“ zliatinovými kolesami. Renegade S ponúka nielen komfort, ale aj bezpečnosť, a to pomocou pokročilých bezpečnostných prvkov, akými sú varovanie pred čelným nárazom Plus, rozpoznávanie dopravného značenia a adaptívny tempomat.

 

Interiér modelu Renegade S-LIMTIED je vybavený sedadlami čalúnenými prémiovým textilom, systémom Uconnect™ 8.4“ NAV s digitálnym rádiom DAB a službami Uconnect™ a dvojzónovou automatickou klimatizáciou. Tieto prvky pomáhajú vytvoriť dokonalý zážitok z jazdy.

 

K Renegadu S môžete pripojiť svoj chytrý telefón, chytré hodinky, počítač a dokonca aj tzv. Domáceho asistenta (home assistant)* a využívať bezkonkurenčnú konektivitu služieb Uconnect™, ako sú My Assistant, My Remote, My Car alebo My Navigation, ktoré nerobia jazdu len bezpečnejšou a pohodlnejšou, ale pomáhajú tiež šetriť čas a energiu. Systém Uconnect™ 8.4“ NAV s integrovaným digitálnym rádiom DAB a zrkadlením chytrého telefónu Apple CarPlay** umožňuje ľahko pristupovať k funkciám iPhonu počas jazdy. Aplikácia Android Auto** je k dispozícii pre bezproblémový a užívateľsky ústretový infotelematický zážitok vďaka pripojeniu vozidla priamo k vášmu zariadeniu Android.

 

* Home assistant bude k dispozícii od septembra 2020.

** Aplikácie Apple CarPlay a Android Auto nie sú na slovenskom trhu podporované.

Máte záujem o toto auto?

NOVÝ RENEGADE NIGHT EAGLE

Zažite dobrodružstvo so správnou výbavou. Systém Uconnect™ s rozsiahlymi službami Uconnect™ prináša veľmi efektívnu a jednoduchú konektivitu pre vodiča aj ostatných cestujúcich, a zaručuje im tak bezpečnosť a pokoj na duši na vozovkách aj v teréne. Vďaka funkcii zrkadlenia chytrého telefónu Apple CarPlay a Android Auto* môžete pohodlne riadiť a pritom zostať v spojení s kýmkoľvek.

 

* Aplikácie Apple CarPlay a Android Auto nie sú na slovenskom trhu podporované.

Máte záujem o toto auto?

UCONNECT™ 8.4“ NAV RADIO S DOSTUPNÝMI SLUŽBAMI UCONNECT™

Pripojte k vozidlu svoj chytrý telefón, chytré hodinky, počítač a dokonca aj tzv. Domáceho asistenta (home assistant)* a využívajte bezkonkurenčnú konektivitu služieb Uconnect™, ako sú My Assistant, My Remote, My Car a My Navigation, ktoré nerobia jazdu len bezpečnejšou a pohodlnejšou, ale pomáhajú tiež šetriť čas a energiu. Systém Uconnect™ 8.4“ NAV s integrovaným digitálnym rádiom DAB a zrkadlením chytrého telefónu Apple CarPlay** umožňuje ľahko pristupovať k funkciám iPhonu počas jazdy. Aplikácia Android Auto** je k dispozícii pre bezproblémový a užívateľsky ústretový infotelematický zážitok vďaka pripojeniu vozidla priamo k vášmu zariadeniu Android.

 

* Home assistant bude k dispozícii od septembra 2020.

** Aplikácie Apple CarPlay a Android Auto nie sú na slovenskom trhu podporované.

Máte záujem o toto auto?

AUDIOSYSTÉM KENWOOD

Audiosystém Kenwood je tvorený digitálnym 8kanálovým zosilňovačom s výkonom 560 W a vašu každodennú jazdu premieňa v nezabudnuteľný koncert. Nová kalibrácia zachováva mimoriadne jednotný a čistý zvuk a prostredníctvom deviatich Hi-Fi reproduktorov (dva 3,5“ výškové reproduktory na palubnej doske / dva 1“ výškové reproduktory v zadných dverách / štyri stredové reproduktory 6x9“ v predných a zadných dverách / jeden bassreflex subwoofer s 6,5“ dvojitým cievkovým reproduktorom) obklopuje cestujúcich bohatými basmi, prirodzenými stredmi a krištáľovo čistými výškami.

Máte záujem o toto auto?

Prehľad

Jeep® Renegade

Konfigurovať
Zostavte si svoj Jeep Renegade
Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoj nový Jeep® Renegade vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy