Nový Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid

od € 36.500
Modelový rad

AKTUÁLNE AKCIOVÉ PONUKY

Pozrite si aktuálne akciové ponuky:

Prehľad

Nový Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid

Hybrid
190-240 K
1,9-2 (l/100km)
5
44 - 46 (g/km)
Automatická

Podrobnosti

Prehľad

TECHNIKA, AKÚ STE DOTERAZ NEZAŽILI

Jeep® znovuobjavuje pohon všetkých kolies a tradičné SUV 4x4 kombinuje s elektrickým pohonom zadnej nápravy a úplne novou automatickou prevodovkou. Vďaka tomu dosahuje väčší výkon a ponúka maximálne pohodlie počas jazdy. Súčasne znižuje emisie a spotrebu paliva.

Design a komfort

NOVÝ JEEP® RENEGADE 4xe: DOKONALÝ VŠADE

ZVOĽTE SI SVOJ REŽIM

Mesto sa každý deň mení, vyvíja, obnovuje a vy by ste mali urobiť to isté. Nový Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid sa prispôsobí vášmu štýlu jazdy a všetkým typom vozoviek vďaka šikovnému voliču režimu jazdy. V režime Hybrid je zabezpečený pohon 4x4 a vozidlo automaticky riadi tok výkonu s cieľom dosiahnuť maximálnu účinnosť. V režime Electric sa môžete pohybovať v čisto elektrickom režime bez produkovania akýchkoľvek emisií. Po zvolení pozície e-Save môžete počas jazdy šetriť batériu pre neskoršie využitie. A ak zatúžite po zábavnejšej jazde, stačí na ovládači systému Selec-Terrain® zvoliť nový režim Sport, ktorý prostredníctvom väčšieho krútiaceho momentu dodávaného oboma motormi zlepší výkonové vlastnosti.

PRÍSLUŠENSTVO – WALLBOX

Túžite po pohodlnom domácom nabíjaní? Objavte stanicu Wallbox a dalšie špecializované príslušenstvo pre vaše plug-in hybridné SUV, ktoré vám umožní nabíjat svoj Jeep® Renegade 4xe doma. Môžete tak výrazne skrátit cas potrebný pre nabíjanie, vdaka comu môžete vyrazit von skôr a zacat svoje dalšie dobrodružstvo.

JEDNODUCHÉ NABÍJANIE

Udržat váš Jeep® Renegade 4xe pod napätím a pripravený na akúkolvek cestu za všetkých okolností bude pre vás hrackou. Stací ho pripojit. Systém 4xe vám zarucí vždy minimálnu úroven nabitia batérie, vdaka comu si budete môct užívat svoje dobrodružstvá bez starostí.

8.4” OBRAZOVKA

8,4" obrazovka vám umožní prístup k informáciám o vašom Jeep® Renegade 4xe. Vdaka aplikácii Uconnect™ Services budete môct pripojit svoje SUV k smartfónu. Pripojené k vášmu vozidlu, pripojené k vášmu svetu.

HYBRIDNÝ VOLIČ

Nový volic hybridného režimu vám umožní prispôsobit si svoj zážitok z jazdy. Svoju jazdu v Jeep® Renegade 4xe posuniete na novú úroven a to vdaka výberu medzi troma rôznymi režimami - Hybrid, Electric a e-Save.

Schopnosť a bezpečnosť

BEZ PREKÁŽOK

Vďaka výkonu 240 k a zrýchleniu z 0 na 100 km/h za 7 sekúnd môžete v akýchkoľvek podmienkach cestovať ľahko a bezpečne s lepšími schopnosťami 4x4. Zásluhu má na tom nová architektúra pohonu modelu Jeep® Renegade 4xe Plug-in Hybrid, ktorá kombinuje vpredu umiestnený zážihový spaľovací motor a elektromotor zadnej nápravy. Vďaka tomu má každá náprava svoj vlastný motor, čo zlepšuje riadenie toku krútiaceho momentu a tým aj trakciu. Inými slovami povedané, už vás nič nezastaví.

TECHNOLÓGIE PRI RUKE

Batéria modelu Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid s kapacitou 11 kWh môže byť nabíjaná doma alebo v meste pomocou špeciálnych nabíjacích staníc. Všetky elektrické funkcie, akými sú regeneratívne brzdenie, eCoasting a eCharge prispievajú k zvýšeniu úrovne nabitia batérie, bez toho aby ste to akokoľvek vnímali. Vašu bezpečnosť zaručuje kompletná paleta technológií: rozpoznávanie dopravných značiek, inteligentný rýchlostný asistent, sledovanie jazdných pruhov, varovanie pred čelným nárazom, adaptívny tempomat, kontrola schádzania prudkých svahov a úplne nový systém detekcie únavy vodiča.

Prehľad

Nový Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid

Konfigurovať
Zostavte si svoj Nový Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid
Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoj Nový Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy