Modelový rad

Prehľad

Jeep® Wrangler Unlimited

Benzín - Nafta
200 - 270 K / 147 - 200 kW
Kombinovaná spotreba paliva 7,7 - 7,8 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
automatická prevodovka

Podrobnosti

Opis vozidla a exteriér

IKONA ZNÁMA NA CELOM SVETE

 

Zábava a sloboda idú ruka v ruke. Jeep® Wrangler je vybavený klasickými dizajnovými prvkami značky Jeep®, ktoré vám zaistia schopnosti v každom počasí a ktoré svedčia o jeho majstrovstve v teréne. Odnímateľné strechy a dvere zaisťujú skutočný zážitok z jazdy v otvorenom vozidle.

 

NAJZÁBAVNEJŠIA JAZDA

 

"Vďaka rozšíreniam blatníkov, kultovej mriežke chladiča so siedmimi otvormi a odnímateľným dverám a hornej časti je Wrangler Unlimited štýlový, schopný a zábavný. Voliteľná odnímateľná pevná strecha Freedom Top® zaistí skvelý prémiový vzhľad modelu Sahara."

OFICIÁLNE VOZIDLO PRE DOBRODRUHOV

 

Jeep® Wrangler má všetko, či sa rozhodnete pre pevnú alebo látkovú strechu, prípadne verziu bez strechy. S modulárnou pevnou strechou Freedom Top® môžete kombinovať farby alebo prispôsobiť farbu strechy farbe karosérie. Prípadne si zvoľte jednoducho otvárateľnú látkovú strechu Sunrider®, ktorú možno ľahko zložiť.

 

 

OTVORTE DVERE SMEROM K SLOBODE

 

Ak chcete zažiť bežnú zábavu alebo slobodu jazdy s otvoreným vozidlom, môžete si vybrať odnímateľné dvere s plnými rámami s vysúvateľnými voliteľnými oknami s elektrickým ovládaním a zámkami dverí, vreckami na mapy zo sieťoviny a hliníkovými kovanými závesmi alebo dvere s polovičným rámom s manuálnymi zámkami.

 

 

KOLESÁ

 

Kolesá pre Jeep® Wrangler sú základom pre akékoľvek dobrodružstvo, ktoré stojí za to podniknúť. Väčšina kolies má konkávny dizajn, ktorý pomáha predchádzať poškriabaniu, ku ktorému môže dôjsť pri jazde v teréne. Zliatinové disky kolies zmenšujú neodpruženú hmotnosť, riadenie je s nimi precíznejšie a vozidlo má dokonalejšie manévrovacie vlastnosti.

Interiér

VNÚTORNÁ KRÁSA

 

Vydajte sa do terénu v pohodlí modelu Jeep® Wrangler s prémiovými sedadlami a úložnými priestormi, s ktorými vyťažíte maximum z každej cesty.

 

 

SEDADLÁ

 

Jeep® Wrangler má najpohodlnejší interiér vo svojej triede. Vychutnáte si sedadlá čalúnené prémiovou látkou Sedoso alebo kožou McKinley s vyšívaným šitím. Jeep® Wrangler prináša aj výhodu voliteľných vyhrievaných predných sedadiel, osvetlených držiakov pohárov a ďalšie.

 

 

TVAR SA SPÁJA S FUNKČNOSŤOU

 

- Kožený volant s ovládacími prvkami na nastavenie rýchlosti/audiosystému/EVIC

- Systém Uconnect™ 6.5" s dotykovým displejom, rádioprijímačom a voliteľným navigačným prístrojom

- Plnohodnotná stredová konzola s uzamykateľným úložným priestorom

- Prémiový audiosystém Alpine®

UMÝVATEĽNÝ INTERIÉR S VYPÚŠŤACÍMI ZÁTKAMI

 

Každý Jeep® Wrangler je štandardne vybavený odolným a umývateľným interiérom s vypúšťacími zátkami. Takže pokračujte a doprajte si skvelú zábavu, pri ktorej sa aj zašpiníte.

 

DOSTATOČNÝ PRIESTOR PRE VAŠE VYBAVENIE

 

Jeep® Wrangler má vďaka sklápateľným sedadlám veľký úložný priestor. Vaše cennosti sú bezpečne uložené v stredovej konzole a uzamykateľnom úložnom priestore s jednoduchým prístupom s dvojitým vekom.

 

ODOLNÝ, AVŠAK KULTIVOVANÝ INTERIÉR

 

Vo vnútri modelu Wrangler Unlimited nájdete dostatok úložného priestoru, prepracované detaily a účelnú ergonómiu, aby bolo každé dobrodružstvo pohodlné a zábavné. Taktiež získate komfortné a praktické prvky vrátane: voliteľných vyhrievaných predných kožených sedadiel, osvetlených držiakov pohárov a voliteľného automatického stmievania vnútorného spätného zrkadla s integrovanými LED svetlami na čítanie.

 

Schopnosti a bezpečnosť

IMPOZANTNÝ VÝKON V TERÉNE

 

Vďaka svojim schopnostiam môže Jeep® Wrangler Unlimited jazdiť v akomkoľvek teréne. So skvelou trakciou zvládnete všetky druhy jazdných podmienok. Prekríženie náprav zvyšuje výkonnosť modelu Jeep® Wrangler na ceste aj v teréne – vozidlo má väčšiu pružnosť, prekríženie náprav a rozsah výkyvu kolies. Aby ste sa nedostali do núdzových situácií a nepoškodili vozidlo, kľúčovým slovom je manévrovateľnosť. Vďaka svetlej výške je Jeep® Wrangler pripravený na jazdu v teréne. Ochranné kryty podvozka umožňujú prechádzať cez polená, skaly a hrboľatý povrch. Vďaka schopnosti brodenia cez vodu prekročíte akýkoľvek potok. Istotu vám dodajú dodatočné tesnenia elektrickej kabeláže a karosérie plus vyvýšená poloha nasávania vzduchu.

OCHRANA VŽDY, KEĎ JU POTREBUJETE

 

S modelom Jeep® Wrangler Unlimited budete v bezpečí na všetkých životných dobrodružstvách vďaka systémom, ktoré monitorujú jazdu a pomáhajú pri ťažkostiach, až po konštrukčné prvky, ako sú napríklad stĺpiky z ocele s vysokou pevnosťou, ktoré odolajú nárazom a silám pôsobiacim na vozidlo.

 

 

BEZPEČNOSŤ PRI KAŽDOM DOBRODRUŽSTVE

 

Jeep® Wrangler Unlimited pomáha chrániť vás a vašich blízkych vďaka najmodernejším bezpečnostným prvkom, medzi ktoré patria pokročilé viacstupňové predné airbagy (súčasť štandardnej výbavy), ktoré poskytujú ochranu cestujúcim a prispôsobujú silu nafúknutia závažnosti nárazu, a ďalej voliteľné bočné doplnkové airbagy so snímačmi a konštrukcia typu karoséria na ráme.

 

 

Manévrovateľnosť s pomocníkom

Elektronický stabilizačný systém je pokročilý systém, ktorý neustále pomáha vodičovi udržiavať kontrolu nad vozidlom. Dokáže zaznamenať, keď vozidlo začne byť pretáčavé alebo nedotáčavé. Podľa potreby aktivuje brzdy na jednotlivých kolesách a reguluje škrtiacu klapku, aby ste sa znovu vrátili späť na cestu. Elektronický systém na zabránenie prevrátenia zisťuje, kedy môže dôjsť k prevráteniu a použije brzdy, aby sa znížilo riziko nehody.

                            

Brzdný výkon

Jeep® Wrangler Unlimited má vo výbave systém na reguláciu trakcie v celom rozsahu rýchlostí so špeciálnymi kalibráciami pre jazdu v režime 4LO, systém asistenta pri brzdení a protiblokovací brzdový systém (ABS) so štyrmi kotúčovými brzdami, ktorý zdokonaľuje kontrolu nad vozidlom a skracuje brzdnú dráhu na suchom aj šmykľavom povrchu.

 

Systém regulácie kolísania prívesu

Systém regulácie kolísania prívesu je súčasťou elektronického stabilizačného systému a pomáha udržiavať vozidlo (a ťahaný príves) na ceste a pod kontrolou.

SILA A VÝKON SÚ V DNA

 

Parametre pri bočnom náraze a tuhosť vozidla sú vylepšené vďaka vysoko pevnej oceli, ktorá je integrovaná do stredného stĺpika v podlahe vozidla. Široké koľajnice rámu taktiež upevňujú v strede umiestnenú palivovú nádrž medzi kolesami kvôli vyššej ochrane. Palivová nádrž je chránená ochranným krytom s hrúbkou 2,5 mm kvôli bezpečnejšej a istejšej jazde v teréne.

 

 

IMOBILIZÉR MOTORA SENTRY KEY®

 

Systém vzdialeného otvárania bez kľúča umožňuje zamknúť alebo odomknúť dvere. Imobilizér motora Sentry Key® prakticky zabraňuje tomu, aby osoba bez platného kľúča naštartovala vaše vozidlo.

Prehľad

Jeep® Wrangler Unlimited

Konfigurovať
Zostavte si svoj Jeep Wrangler
Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoj nový Jeep® Wrangler Unlimited vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy