NAŠE SÍDLO

O NÁS

Spoločnosť GRIF, SPOL. S R.O. vznikla v roku 1991 a je autorizovaným predajcom automobilov značiek Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo a Jeep®. Vďaka bohatým a dlhoročným skúsenostiam poskytujeme kvalitné a komplexné služby v oblasti predaja a servisu. 


Naša ponuka zahŕňa široký sortiment modelov nových, ojazdených, predvádzacích a skladových vozidiel. Náš kompetentný a ochotný personál Vám pomôže nájsť nielen ideálne vozidlo, ale taktiež zvoliť finančný plán ušitý na mieru Vašim potrebám. Ponúkame zvýhodnený finančný aj operatívny leasing, výhodné poistenie vozidiel, výkup starých vozidiel i predaj doplnkov a príslušenstva. Naša starostlivosť o zákazníka pokračuje aj po nákupe. V oddelení servisu Vám vďaka vysoko kvalifikovanému personálu s využitím originálnych náhradných dielov ponúkame rýchly a spoľahlivý servis


Spoločnosť disponuje tromi prevádzkami, novozrekonštruovaným predajným centrom v Bratislave na Panónskej ceste 21, kde sa realizuje predaj značiek automobilov Jeep, Alfa Romeo, Fiat a Fiat Professional. V prevádzke v Bratislave na ulici Ondreja Štefanka 7, ponúkame okrem predaja automobilov Fiat a Fiat Professional aj komplexné servisné služby. V Piešťanoch na ulici Pod Párovcami sa nachádza komplexné predajno-servisné centrum.


Tešíme sa na stretnutie s Vami v našich pobočkách.